Maraton ZY Qigong

Celodenní cvičení qigongu bude zaměřeno předvánočně na emoce a štěstí a radost v životě. Mimořádně bude maraton otevřený všem zájemcům o qigong, nejen absolventům kurzů ZY Qigong, mužům i ženám...:-). Můžete tedy s sebou vzít i přátele se zájmem o cvičení, ty, kdo cvičí jiný směr qigongu atd.

Přijďte si udělat volno od předvánočního úklidu, pečení cukroví a načerpat energii a zharmonizovat svou mysl. 

Qigong (Zhong Yuan Qigong)

Qigong (氣功,čchi-kung) je staré čínské umění práce s tělem, energií a myslí, a také umění seberozvoje. Důraz je kladen na vědomou, konkrétní práci s qi, jak ji nazývali staří Číňané a které dnes nepřesně říkáme energie.

Esencí cviků školy Zhong Yuan Qigong (中原氣功, Čung jüan čchi-kung), je také práce s tzv. obrazy mysli, které mohou měnit naše zdraví i celý život.   

Je známo, že systém Zhong Yuan Qigong existoval již před 7 tisíci lety a patří tak mezi nejstarší známé systémy seberozvoje. Tato komplexní škola qigongu zahrnuje část Seberozvoje, diagnostiky a léčení (Image Medicine) a speciálních metod výuky, kterými se liší od ostatních škol. Dnes je qigong znám především jako součást tradiční čínské medicíny, jeho možnosti jsou však mnohem širší než jen jako účinné zdravotní cvičení.

Praktikováním qigongu je nicméně možné například odstranit únavu, napětí a stres, harmonizovat funkci orgánů, harmonizovat emoce, upravit krevní tlak, zlepšit krevní obraz, zvýšit imunitu a zlepšit fyzickou i duševní výkonnost a pohodu. Do nedávna veřejně nevyučované cviky školy Zhong Yuan Qigong, dokáží také výrazně omlazovat organizmus a vracet vitalitu.

Cvičení neklade nároky na prostor, zdraví, či kondici. Qigong lze praktikovat v sedě na židli, ve stoje, při chůzi i v leže, tedy i zcela bez pohybu. Velkou výhodou je, že mnoho účinných cviků lze bez povšimnutí praktikovat i na veřejnosti, třeba během dlouhé porady, nebo cestou z práce.

Organizační pokyny

 • Na seminář se přihlásíte vyplněním elektronické předběžné přihlášky.
 • Rezervaci míst Vám obratem potvrdíme e-mailem.
  Spolu s potvrzením Vám zašleme pokyny k platbě, číslo účtu a variabilní symbol pro platbu.
  Vaše místo je pevně rezervováno od okamžiku, kdy jej uhradíte. 
 • Na seminář je třeba přijít včas - pozdní příchod jednotlivce ruší celou skupinu.
  Zpoždění je nutné nahlásit alespoň 15 minut před začátkem lekce lektorovi. 

Platební podmínky a storno:

 • Kurzovné uhraďte prosím na účet 670100-2200644029/6210. Jako variabilní symbol použijte prosím číslo rezervace nebo Vaše telefonní číslo.
 • Stornovat účast v kurzu lze nejpozději 5 pracovních dnů před začátkem semináře. 
 • V případě, že se seminář nekoná z důvodu neúčasti lektora (nemoc), společně sjednáme náhradní termín a nebo Vám kurzovné v plné výši vrátíme.

 

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

[caldera_form id="CF5dd7c5906aecd"]

14.12.2019
09:30 – 17:00

ÚROVEŇ

ZAČÁTEČNÍCI

CENA

800 Kč
pro členy ZYQ ČR 700 Kč

POŘÁDÁME PRO

ženy všeho věku i kondice

LEKTOR

Bc. Petr Kochlík

Bc. Petr Kochlík

lektor ZY Quigongu

email@petrkochlik.cz
+420 728 694 999

MÍSTO

Palackého třída 742/82
Brno – Královo pole

KDE NÁS NAJDETE